חבילות ספא זוגיות

על מנת לדעת אם מחיר חבילת הספא שלכם אכן משתלם, יש לבחון מה כולל הספא שלכם, ומהם השירותים להם תזכו בתמורה לאגרה. זה לא סוד שישנן שתי אסטרטגיות לניהול ספא, ושתיהן יכולות להיות הדבר הנכון עבורכם, או הצעד הלא מתאים:

·      להציע מחיר הכולל סט שלם של טיפולים, כולל ג'קוזי. בדרך כלל יהיה מדובר במחיר מבצע על צריכת טיפולים רבים.

·      לתמחר ביוקר כל טיפול בטענה שבספא מסוים זה מועסקים אנשי מקצוע מובילים ביחס לשוק ולכן על איכות צריך לשלם.

כעת – נספק לכם הסבר כיצד תדעו שמדובר בחבילות ספא במחיר משתלם בכל אחת מההצעות: כיצד נדע שבמקרה הראשון – אכן מדובר במחיר מבצע, ובמקרה השני – אכן מדובר במקצוענים שבשבילם שווה לפתוח עוד את הארנק.

בדיקת חבילה שהוצעה במחיר מבצע: כיצד נדע שהמחיר משתלם?

יש לבדוק מחיר עלות של כל שירות בודד במכוני ספא מתחרים, ולהסיק האם מחיר הטיפול הספציפי במכון שלכם נחשב זול, ממוצע או יקר, לבדיקת המחיר עבור חבילת הספא בקרו בספא כפר הים. אם נוכחתם לדעת שהטיפולים במחיריהם הבודדים – יקרים, הדיל לא כדאי. אם כל טיפול נחשב לזול ביחס למתחרים – העסקה כדאית. כמובן שגם במקרה שהטיפולים זולים לא כדאי מיד להירשם כי אל תשכחו שאתם מפקידים את הגוף שלכם בידי אנשים שאינכם מכירים ולכן חשוב לקרוא ידיעונים מטעם הספא ולאשש שמדובר באנשי מקצוע מיומנים.

בדיקת חבילת ספא יקרה בה נטען שהמחיר נובע מטיפול של מקצוענים מהרמות הגבוהות בארץ

במקרה כזה עליכם לערוך עבודת חקר מעמיקה, במסגרתה תבדקו מיהם המטפלים. יש לערוך את הבדיקה בהתבסס על מקורות שאינם מתוך הספא. כך, למשל, ניתן לבדוק זאת במגזינים העוסקים בבריאות וגהות, ואפילו על ידי התייעצות עם מטפלים ממכונים אחרים מבלי להזכיר את שם בית העסק שהציע לכם את השירות: יש להזכיר רק את שמות המטפלים שנטען לגביהם כי הם טובים יותר מהנעשה בממוצע בשוק. לקוח שבאמת רוצה מגיע לחקר האמת מהר, ויודע האם המחיר שהוצע במכון אכן היה מוצדק או לא.

מאפייני טיפול שכדאי שיהיו בספא הזוגי שלכם

·      ג'קוזי.

·      חמאם טורקי.

·      סאונה בהתזה.

·      צוות בוטיק של מטפלים מקצועיים לכל השירותים שתצרכו.