טיפול באקנה

אם אתם סבורים כי הילדים שלכם או אתם צריכים טיפול באקנה, מראה הפנים לא משקר. כשהפנים מכוסים בפצעי בגרות, זה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות ואתם לא חריגים בעניין הזה. ילדים רבים שנהפכים לנערים בגילי 13-14 מפתחים פצעי בגרות. זה נובע כתוצאה מלחץ, תחרות, מתח בין החברים ובין בני המין השני, התרגשות וגם הורמונים. זו תופעה שניתן לצמצם ולדכא מעט את היקפה אם צורכים פחות דברי מתיקה, אבל בגדול היא מתרחשת בפניהם של כל אחד כמעט שמגיע לגילים הללו. גם אצל מבוגרים עלולה להתפתח אקנה ולא רק בפנים, אלא גם בפלג הגוף העליון או התחתון בעיקר בגב.

קוסמטיקאית פרא רפואית מיישמת טיפולי אקנה מתקדמים

קוסמטיקאית פרא רפואית דואגת לכם לטיפולי אקנה מתקדמים בפנים ובגב. טיפול אקנה בגב למבוגרים וטיפול אקנה בפנים לילדים מיושמים על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית חדשות לבקרים אצל לקוחות רבים במהלך כל שנה ושנה. אם אתם סבורים כי הותקפתם באקנה או שהילדים סובלים מהתופעה, אל תהססו: פנו אל קוסמטיקאית פרא רפואית שתבחן את המקרה שלכם ותציע רעיונות לפתרון מהיר ויעיל.
 
טיפול באקנה

טיפול אקנה בפנים

אספקת משחות וחומרי דיכוי לפצעים, בשילוב טיפולי קרינה מתקדמים ללא חשש מ- UV וחסרונות אחרים בתחום קרינת הלייזר המסורתית. במסגרת הטיפולים יידרשו מספר מפגשים שבמהלכם בעיית הפצעים תוסר בהדרגה. טיפול באקנה מאפשר לכם להבטיח כי לילדים שלכם לא יהיו פצעי בגרות בתקופה הקרובה, אבל זה כרוך בהגעה לסדרת מפגשים כדי למגר את הבעיה. אבחון מוקדם ויוזמה מוקדמת שלכם להגיע, כשהבעיה בראשיתה עשויה למנוע התקפה קשה של פצעי בגרות מלכתחילה. 

טיפול אקנה בגב

טיפול אקנה בגב מבטיח הסרת פצעים לא נעימים שהצטברו על הגב כתוצאה ממאמץ, זיעה או פצעי גירוי שונים. הטיפול יהיה זהה לטיפול הפנים שעוברים ילדים לרגל צמיחת פצעי בגרות. זהו טיפול אקנה טבעי המשלב גם מכשירים ממוכנים שיסייעו בהפחתת הפצעים ובהעלמתם.

קוסמטיקאית פרא רפואית  מומחית בטיפולי אקנה

מוניקה פכטר הנה קוסמטיקאית פרא רפואית אשר התנסתה בכל שיטות הטיפול באקנה. אם אתם סבורים כי טיפול באקנה טבעי הוא מה שאתם זקוקים לו אל תהססו להיבדק. בתחום כמו טיפול פנים אקנה הוא נושא מאד נפוץ ומאד שימושי. בוא לאבחון והחזירו לעצמכם את זיו פניכם ועורכם.