הסרת שיער ipl מחירים

אם גם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם טיפולי הסרת שיער יסודיים וגם לא מסוכנים ללא UV, לנו יש את הפתרון המושלם. לא, הוא לא טבעי, וכן, הוא בקרינה. לא זו אף זו, מדובר בקרינה הראשונה שגילה האדם, הלא היא קרינת אינפרה אדום. מדוע שנפנה לשיטת טיפול בקרינה כזו כשכבר שנים יש לייזר בתחום הקוסמטיקה?

קרינת אינפרה אדום יעילה כמו לייזר אם היא מבוססת Ipl

בעוד אשר לייזר גרם למטופלים רבים לספוג UV מסוכן, אינפרה אדום היא קרינה בטוחה לגופכם, אבל ידועה כפחות מדויקת ועל כן פחות יעילה. באמצעות מכשור ipl מפותח העוצמה של הקרינה מתבטאת בדיוק שלה. מטבע הדברים לא ניתן לשנות עוצמה של קרינ האבל ניתן לנווט אותה לפגוע בנקודות מדויקות ובכך להעשיר את האפקטיביות שלה. זה בדיוק מה שעושה מכשיר ipl. מכשיר זה מסב לגברים ולנשים הסרת שיער מהיד, מהרגל ומכל מקום אחר בגוף ללא סיכון היחשפות ל- UV. 

 

 הסרת שיער ipl

כמה עולה טיפול בקרינת אינפרה אדום עם מכשיר ipl?

הטיפול עולה בהתאם לכמות המפגשים שתצטרכו ובהתאם למשכו של כל מפגש. משך המפגשים ואורך תקופת הטיפולים נקבעים על פי היקף השיער שמצביע על היקף העבודה שנדרשת לקוסמטיקאית הפרא רפואית. הסרת שיער עם ipl כרוכה ב- 7-15 מפגשים, עם מנוחה של חודש בין מפגש למפגש. משך כל מפגש 15-60 דקות, לא פחות ולא יותר מכך. עבור הסרת שיער ipl מחיר נקבע בהתאם לנתונים הללו, כאשר מי שקרוב יותר ל- 15 מפגשים של שעה ישלם יותר ממי שצורך 7 מפגשים של דקות בודדות.

הסרת שיער בטכניקת ipl

Ipl הם ראשי התיבות של Intense Pulsed Light, שזו בדיוק ההגדרה של אינפרה אדום. באמצעות ipl כל אחד ואחת יכולים להסיר שיער בלי כאבים ובלי חשיפה ל- UV מסוכן שמאפיין לייזר. הקוסמטיקאית הפרא רפואית מוניקה פכטר היא מהמומחיות הגדולות בתחום ההסרת שיער ipl ומבצעת הסרת שיער באמצעותו בקלות וביעילות רבה. משך הטיפול עשוי להיות ארוך ולהגיע אל מעל לשנה. הקוסמטיקאית תדע בדיוק מה אתם צריכים, כמה זמן כל טיפול ומהו משך התקופה כבר כשהיא תאבחן אתכם במפגש הראשון בקליניקה ברעננה.