אסתטיקה פלסטית לשימור מראה צעיר ורענן של הפנים

מעוניינות לחוש צעירות ורעננות כבעבר? מעוניינות להיראות כך ללא ניתוח פיסול פנים? את הפנים ניתן לעצב מחדש באמצעות טיפולים פלסטיים עם השפעה ארוכת טווח. טיפולים אלו אינם פולשניים, ולמעשה הם מחליפים את הניתוח. במסגרתם, ניתן לפסל את אחד מאברי הפנים (אף, שפתיים) או את כל תוואי הפנים כמכלול. אם יש לכן דעה מגובשת על העיצוב המחודש של עור פניכן, אתן מוזמנות לבוא לפלסטיקאי פנים מומחה ולשאול בעצתו בנושא. אם לא, אך אתן חשות כי הפנים שלכן צריכות לעבור איזושהי מטמורפוזה, בואו לייעוץ בנושא פיסול פנים.

פיסול פנים

ההליך הבסיסי ביותר אשר יוצר לכן, למעשה, פנים חדשות. כמו פיסול כל דבר אחר, גם מחוץ לעולם הרפואה, מתכנן הרופא יחד אתכן את התוואי החדש של הפנים. לדוגמה: בלי קמט בלחי השמאלית העליונה, בלי בור מתחת לעין ימין, וכד'. הטיפול מתבצע באמצעות חומצה היאלורונית, חומר טבעי ללא תופעות לוואי אשר לא רק מתמזג עם הפנים, הוא משמש כחומר מילוי קמטים ושקעים הלכה למעשה. פיסול פנים בסגנון זה אינו מצריך הכנה, ומתבצע ביעילות ובקלות על ידי פלסטיקאי מומחה.

אסתטיקה פלסטית

פיסול אף

תהליך מקביל לתהליך פיסול פנים אשר מתבצע באפכן. המטרה – לשנות את התוואי שלו. הפרויקטים שניתן לבצע: יישור עצם האף, פריסת אף, כיווץ אף, וכד'. הם מתבצעים על ידי הזרקות ישירות למקום שנתפס כמעוות במטרה ליישרו. החומרים שאחראיים על יישור האף: חומצה היאלורונית או קלציום הידרוקסיאפטייט בהתאם לנסיבות. הרופא יבוא עם תכנית מגובשת בטרם הטיפול ייצא לפועל. פיסול אף מתאים לכל מי שחש או חשה כי אפם/ן אינו בקו הסימטריה. הטיפולים הללו יכולים לתקן גם נזקים שנוצרו בניתוחי אף כושלים במטרה ליישרו.

רדיאס

חומר מוזרק שמשמש לביטול קמטים בעור הפנים. הוא מתאים ונפוץ גם בקרב גברים, ולא רק בקרב נשים. בדומה לטיפולים שאוזכרו לעיל, הוא נעשה בהזרקה. בשונה מחומצה היאלורונית יש לו תופעות לוואי קלות ביותר (להזכירכם, לחומצה היאלורונית אין בכלל תופעות לוואי): שטפי דם ואדמומיות ייתכנו בימים הראשונים לאחר הטיפול. רדיאס הנו חומר נפוץ להעלמה מידית של קמטים ולא למילוי כמו חומצה היאלורונית.

פירסט קליניק – מרפאת מומחים פלסטית לעיצוב מחדש של עור הפנים

במרפאת פירסט קליניק תוכלו ללמוד הכל על פיסול פנים ועל מידת התאמתו לעור הפנים שלכם. תוכלו לבחון דרכים ליישר אברים ספציפיים בראשכם כמו האף או מתחת לעיניים, וכן לבדוק אפשרות לשלב חומרים מבטלי קמטים ולא רק כאלו שממלאים אותם, כמו למשל רדיאס. יש לכם שאלות? פנו אלינו לכל המידע!